Zámek Ratměřice ∣ Práce a kariéra

Nabídka volných pracovních míst

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Chcete zažít práci v gastronomii v nefalšovaném prostředí přírody a trochu jinak? Zkuste to u nás, v restauraci Sequoia na zámku v Ratměřicích.

Energie, upřímnost, pokora a pozitivní nálada je vše, co budete k začátku potřebovat. Vše ostatní přijde organicky a přirozeně samo. Jsme tým fajn lidí, kteří k sobě hledají parťáka do kuchyně.

Přijeďte, přesvědčte se a probereme spolu všechny detaily na místě činu.

Nebo volejte/pište:

Pavol Pavlík, šéfkuchař restaurantu Sequoia
e-mail: pavol.pavlik@zamek-ratmerice.cz,
tel.: +420 776 151 018.

Požadujeme
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Vyučení v oboru kuchař nebo přiměřená zkušenost v oboru je výhodou, ale ne podmínkou
  • Znalost hygienických pravidel a HACCP
  • Dochvilnost
  • Flexibilita
Nabízíme
  • Zajímavou gastronomickou zkušenost
  • Ubytování
  • Práci na hlavní pracovní poměr i brigádně na základě pracovní smlouvy
  • Práci s čerstvými a sezónními surovinami
  • Školení a možnost podílet se na výběru používaných surovin
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravování zdarma
  • Sleva na firemní výrobky a služby
  • Účast na firemních akcích

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Pracovní náplň
  • Obsluhovat zákazníky a aktivně s nimi komunikovat
  • Radit s výběrem našich produktů a výrobků
  • Roznášet jídlo a pití, debaras
  • Pracovat s pokladnou
  • Připravovat restauraci před a po provozu
  • Udržovat čistotu a pořádek svěřených prostor

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, přijeďte, přesvědčte se a probereme spolu všechny detaily na místě činu.

Požadujeme
  • Pozitivní osobnost plnou energie a nadšení
  • Vyučení v oboru není podmínkou
  • Zkušenosti z restaurace jsou ale výhodou
  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
  • Pečlivost, svědomitost, komunikativnost, smysl pro humor, rychlost
  • Smysl pro čistotu a pořádek
  • Chuť učit se
Nabízíme
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek, ale i brigádně
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Skvělou zkušenost v top gastronomickém provozu
  • Vzdělávání a ochutnávky produktů
  • Možnost školení přímo u našich dodavatelů
  • Mladý kolektiv milých a vtipných lidí, kteří ti rádi pomohou a táhnou za jeden provaz
  • Příjemné, kreativní prostředí
  • Účast na akcích pro zaměstnance (sportovní, kulturní aj.)
  • Zaměstnanecké slevy a výhody